Yeni anne-babalar için en anlamlı ve değerli doğum hediyesi budizzz

Sevdiklerinize uyku hediye edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Bebek hediyesi bekleyen hamile anne ve baba

Aileye katılan yeni bebek, anne-babalar için heyecan verici olduğu kadar bir o kadar da yorucudur. Ufaklığın sağlığı, uyku düzeni, meme emmeye alışması derken ilgilenilmesi gereken birbirinden farklı ve yorucu durumlar özellikle ilk defa ebeveynliği yaşayanlarda uzun süre devam eden bir uykusuzluk ve dolayısı ile tükenmişliğe sebep olabilir.

Peki, ya bebek gelişiminde olduğu kadar anne-babaların fiziksel ve psikolojik sağlıklarında da çok büyük bir öneme sahip sağlıklı uykuyu onlara hediye edebilseydiniz nasıl olurdu?

Budizzz uyku yardımcısı ve arkadaşı sayesinde yeni ebeveyn olan sevdiklerinize bu dönemde verilebilecek en anlamlı, altından daha değerli bir doğum ve hamilelik hediyesini, tüm aile için sağlıklı bir uykuyu hediye ederek sizi ömür boyu hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Budizzz Uyku Yardımcısı ve Arkadaşı Akıllı Oyuncak Ayı ve Ağlama Sensörü

 

Beyaz gürültünün bebekleri rahatlatan ve hızla uykuya dalmalarını sağlayan gücü sayesinde Budizzz, anne-babaların rahat bir nefes almasını sağlar. Bebekleri huzurla uyuyan ebeveynler de rahat bir uyku çeker, minik yavrularını zihinsel ve fiziksel olarak çok daha sağlıklı bir şekilde büyütebilirler.

Eğer siz de sevdiklerinizi uyku hediye ederek sevindirmek isterseniz şöyle buyrun.

İyi uykular dileri💤!

Benzer Yazılar

Sezaryen Sonrası Göbek Nasıl Gider?
Sezaryen Sonrası Göbek Nasıl Gider?
Hamilelik süreci duygusal olduğu kadar zihinsel değişiklikleri de beraberinde getirmektedir. Bu fiziksel değişiklikle...
Gönderiyi İncele
Bebeklerde Öksürük Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Bebeklerde Öksürük Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Bebeklerde ateşten sonra, en çok hastaneye başvurma sebebi olan sorun, öksürük olarak görülmektedir. Yetişkinler aras...
Gönderiyi İncele
Bebeklerde Uyku Eğitimi Nedir ve Nasıl Verilir?
Bebeklerde Uyku Eğitimi Nedir ve Nasıl Verilir?
Ebeveynler arasında sıklıkla karşılaştığımız tedirginliklerden biri de bebeklere uyku eğitimi vermenin doğru olup olm...
Gönderiyi İncele

BUDIZZZ UYKU ARKADAŞI

Bebeğiniz ağladığı anda devreye giren, akıllı ağlama sensörüne sahip Budizzz Uyku Arkadaşı ile  yavrunuzun daha iyi ve daha rahat uykuya dalmasını sağlayın.